Відпустку цього літа планує рекордно низька кількість "білих комірців"

Кількість бажаючих відпочити в Криму скоротилася в 5 разів.
За даними порталу bigmir.net одним із найчастіших питань до всесвітньої мережі залишається запит «відпочинок в Криму». Шукають не тільки готелі, а й приватні квартири без посередників. Якщо порівнювати такі показники з результатами опитування користувачів hh.ua, такі запити швидше диктовані цікавістю, а не реальним бажанням українців відпочити в Криму.
Гарячі події в країні впливають і на можливість планувати, і на бажання відпочивати більшості українських офісних працівників. Відпустку цим літом планує тільки половина опитаних — 41%, ще третина не визначилася. Відзначимо, що в 2013 році в тому, що в них буде літній відпочинок, були впевнені майже 90% опитаних.
Менше половини респондентів із тих, хто їде у відпустку, готові податися відпочивати за кордон (42%). Найчастіше про закордонну відпустку думають працівники сфери інформаційних технологій, маркетингу й консалтингової сфери. А от найбільш популярні місця українського відпочинку — море і гори.
Відзначимо, що кількість бажаючих відпочивати за кордоном цього року практично не змінилася у порівнянні з минулим. Також не змінилася за останні два роки кількість любителів сільського і дачного відпочинку, натомість закономірно збільшилася кількість тих, хто віддає перевагу українським горам і морю. А ось кількість туристів, які збираються до Криму, знизилася в 5 разів. Минулого року бажаючих провести відпустку на півострові було близько четвертої частини, цього — всього 4%.
Найбільш популярні країни для відпочинку за кордоном — Грузія і Туреччина. Саме там планують провести свою відпустку по 18% респондентів. У Болгарії будуть відпочивати 16% опитаних, ще 11% — в Іспанії. Стільки ж (11%) проведуть свою відпустку в Чорногорії або Хорватії. Грузія та Іспанія — новачки у пріоритетах українських офісних співробітників, минулого року впевнене лідерство було в Туреччини і Болгарії. До Італії зможуть поїхати 3% літніх відпускників, до Єгипту й інших африканських країн — 8%, на Кіпр — 7%. Країнам Азії віддадуть перевагу 2%, Росії — 1%.
Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua, проведеного в червні 2014 року. В опитуванні брали участь 988 респондентів із різних регіонів України.

www.hh.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад