Майже кожен претендент намагався знайти дані про потенційного роботодавця в Інтернеті, перш ніж піти на співбесіду

Так, у пошуках відомостей, більшість шукачів (84%) відвідували офіційний сайт компанії, а кожен третій читав відгуки на спеціалізованих ресурсах (36%) і загальну інформацію в новинах (32%).
На основі отриманої інформації більшість респондентів (65%) приймають рішення про проходження співбесіди, а трохи менше половини (46%) хочуть з'ясувати реальний стан справ і «вразливі місця» потенційного місця роботи (39%). Лише 15% опитаних сумніваються в об'єктивності такого роду інформації, в той час як більшість (68%) все-таки схильні вірити прочитаному, а половині респондентів (50%) і зовсім доводилося відмовлятися від призначеної співбесіди через негативні відгуки в Мережі!
При цьому в цілому чоловіки значно скептичніше, ніж жінки, ставляться до інформації, яку отримали з Інтернету (19% vs. 11%).
Цікаво, що після проходження співбесіди майже у кожного третього (30%) виникає бажання «пробити» свого потенційного начальника в соціальній мережі, переважно для того, щоб отримати більше відомостей про його людські (76%) і професійні (57%) якості. Варто зазначити, що найчастіше претенденти не обмежуються тільки однією соцмережею, а шукають «сторіночку» керівника в середньому у двох-трьох соціальних мережах, найчастіше використовуючи «ВКонтакті» (72%) і Facebook (61%), рідше - «Однокласники» (35%) і LinkedIn (32%). При цьому отримані від перегляду враження повністю підтвердилися лише у 14% опитаних.
Опитування проводилося Службою досліджень HeadHunter 5 березня - 12 березня 2014 серед 1931 працівників.

www.companion.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад