Особливості працевлаштування кандидатів з великим досвідом роботи

Багатий досвід не завжди означає швидкий і простий пошук роботи. Часом знайти роботу гарному фахівцеві буває ще складніше, ніж нещодавньому студентові . З чим це пов'язано, і на що варто розраховувати висококваліфікованим кандидатам?
Чим досвідченішими ми стаємо, тим і вище наша цінність як співробітників, але і тим складніше знайти для себе відповідну посаду. Не завжди роботодавець віддасть перевагу хоч і кваліфікованому, але вже вимогливому кандидатові, якщо є можливість найняти менш досвідченого та цілеспрямованого, але за меншу ціну. Ми підготували поради з працевлаштування для шукачів, чий багатий досвід є для них гордістю та проблемою одночасно.

Не так швидко
Будьте готові до того, що пошук підходящої роботи може зайняти більше часу, ніж вам хотілося б. В одних випадках ви можете стикнутися з проблемою надкваліфікаціі, а в інших - зі складністю знайти відповідну посаду, яка дозволила б вам повністю розкритися та задовольнила б ваші зарплатні очікування. Якщо ви дійсно гарний фахівець, не обов'язково кидатися на першу-ліпшу вакансію, не вивчивши всі можливі варіанти.

Правильна конкуренція
Не варто конкурувати з молодими фахівцями, нехай вони конкурують з вами. Вам вже не потрібно відвідувати університет, вчитися на своїх помилках чи стажуватися. У вас вже є досвід, який інші тільки отримують - це ваш козир. Підготуйте історії зі своєї практики, розкажіть про досягнення, про те, яким чином ви вирішували складні завдання та досягали високих результатів. Роботодавець повинен чітко зрозуміти, що отримає його компанія, якщо не заощадить на гарному співробітникові. Зробіть акцент на відсутності необхідності в навчанні та відмінних пізнаннях у всіх механізмах сфери вашої діяльності.

Не стоїмо на місці
Існує думка, що досвідчені кандидати вже знають достатньо, і не хочуть отримувати нові навички або змінювати свої звички та методи. Доведіть, що це не так. Розкажіть про нові схеми роботи, які ви нещодавно застосовували, про програмне забезпечення, яке ви опанували, про курси та тренінги, які ви відвідали, книги, які ви прочитали. Роботодавець повинен знати, що ви готові до можливих змін і вчитися новому, а не просто використовувати накопичений досвід.

План
Ви вже не вчорашній випускник, ви повинні чітко бачити свій кар'єрний шлях, і знати до чого прагнете. Покажіть роботодавцю свою впевненість і тверду позицію. Якщо роботодавець буде знати, що його компанія відповідає вашому прагненню працювати та розвиватися, то ви будете першим претендентом на посаду. Людина, яка знає чого вона хоче, з великою ймовірністю доможеться цього, і відповідно буде добре виконувати свою роботу.

work.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад