Як не уславитися "бігунком"

Якщо трудова книжка є свого роду «професійним паспортом», то резюме, щонайменше, візитною карткою.

Важко недооцінити значимість цього документа, в ньому необхідно відобразити, часом, величезний обсяг інформації!

Існує думка, що, виходячи з вивченого резюме, можна ознайомитися з досвідом, освітою, особистою інформацією і т.д. кандидата, проте, провівши аналітичну роботу над «професійною візитівкою», досвідчений рекрутер може скласти навіть психологічний портрет людини!

Сьогодні ми розглянемо один фактор, виходячи з якого роботодавець, найчастіше, дає позитивну або негативну відповідь. Цим фактором є тривалість роботи в тій чи іншій компанії. Дана інформація може або викликати низку додаткових питань, або продемонструвати повну прозорість і скласти на початковому етапі певну думку про Ваш професійний досвід. Звідси і готовність роботодавця спілкуватися з Вами особисто, або відкласти Ваше резюме на деякий час.

Завжди не в кращому світлі виглядає резюме кандидата, який більш ніж на два - три місяці на одному робочому місці не затримується. У послужному списку такого кандидата може бути 10, 20, 30 і (далі в арифметичній прогресії) компаній. У вузьких професійних колах такого кандидата іменують «бігунком», розшифровую: неозброєним оком видно, що існують якісь проблеми. Від того то він і бігає з місця на місце.

Проблеми можуть бути різноманітними (людський фактор, невиконання посадових обов'язків, недостатня компетентність). Але, найголовнішою причиною, через яку такому кандидату кажуть «ні» - це боязнь того, що протягом перших місяців роботи у нього виникне бажання залишити компанію. І ця боязнь вельми обґрунтована, адже саме в перші місяці роботи співробітника навчають всім тонкощам «ремесла», витрачають на нього час, грошові ресурси, зрештою, а він, у свою чергу, до того моменту, коли він цілком готовий до самостійної «праці й оборони », найчастіше пише заяву за власним бажанням.


У зв'язку з вищевикладеною мною інформацією хочу надати Вам декілька вельми корисних порад:
не вказуйте професійний досвід більш, ніж за 5 років своєї трудової діяльності
стисло, але чітко прописуйте в резюме причину зміни робочого місця.
не варто вказувати місця роботи, які не записані в трудову книжку.

  http://www.brainity.ru/

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад