Шість стратегій, як справлятися з негативними людьми
Кожен з нас колись зіштовхувався з такими людьми: колегами, які починають і закінчують день зі скарг, або знайомими, які можуть знайти мінуси навіть в самій позитивній ситуації. Такий тип характеру іноді називають «токсичним», адже ці люди можуть чинити сильний негативний вплив на емоційний стан оточуючих. Видання «The Entrepreneur» поділилося порадами, що робити, якщо у вашому оточенні з'явився скаржник.
1. Встановіть кордон
Ви не повинні відчувати себе зобов'язаним сидіти та слухати людину з негативним підходом. Її енергія просочиться у ваше життя і вплине на вас. Встановіть ліміти та визначте відстань між собою і цією людиною. Якщо вам доводиться бути поруч з такою людиною, постарайтеся, щоб ваші контакти були короткими. Ви не можете контролювати негативну поведінку, але можете контролювати, стосується воно вас чи ні.
2. Уникайте «скаржників»
«Скаржники» фокусуються на проблемах, а не на їх вирішенні. Вони будуть руйнувати ваші ідеї і втягувати вас в стан, в якому переважає жалість до себе. Постарайтеся якомога більше уникати контактів з ними.
3. Ідіть від непотрібних конфліктів
Не починайте конфлікт кожен раз, коли з'являється джерело роздратування. На вас не тільки будуть дивитися як на конфліктну людину, але ви ще будете додавати «токсичності» в своє життя. Замість того, щоб сперечатися, намагайтеся ігнорувати негативні коментарі. Контролюйте свої емоції і запобігайте напруженню ситуації. Відійдіть від непотрібного конфлікту.
4. Не дайте ситуації поглинути себе
Негативні люди іноді можуть вести себе ірраціонально. Ви витратите дорогоцінний час і енергію, якщо будете намагатися зрозуміти їхні дії. Робіть все можливе, щоб не втягуватися емоційно в їх проблеми.
5. Налаштуйте «систему підтримки»
Встановіть контакти з позитивними друзями, знайомими та колегами. Постарайтеся зрозуміти, коли вам потрібна допомога. Коли емоції будуть переповнювати вас, ви зможете поговорити з тією або іншою людиною і спокійно обговорити ситуацію. Цілком можливо, що ви зможете побачити ситуацію в новій перспективі.
6. Включайте позитивний настрій
Ваше щастя і благополуччя занадто важливі, щоб дозволити негативній думці або грубим коментарям вивести вас із себе або вплинути на те, як ви дивитеся на ситуацію. Залишайтеся позитивними та почніть обмежувати контакти з негативними людьми. Якщо пощастить, ваш позитивний настрій буде неприємний для «токсичних» людей, і вони самі будуть припиняти неприємне для вас спілкування.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
7005
5823
124
5
120
2
125
3
125
4
126
5
125
7
122
6
121
5
122
4
126
6
120
3
123
28
120
4
127
9
119
4
116
4
122
4
116
4
124
4
124
8
122
2
119
4
123
3
123
2
120
0
118
0
133
3
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Харкові складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 19167 грн.
Jobs.kh.ua
- 9857 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...