Як підвищити ефективність роботи в передсвяткові дні
Яскраві гірлянди, запах мандарин, розпродажі в магазинах, ялинки, у будинках і офісах, – здається, дух свята літає в повітрі, але наприкінці року, крім усього іншого, потрібно ще закінчити всі робочі справи і «заповнити пробіли».
Не поспішайте «все встигнути». Перевантаження може дати зворотний ефект – чим інтенсивніше ви працюватимете, тим більше втомитеся, що може позначиться на результатах праці. Не варто жертвувати обідньою перервою і особливо сном – робочі питання вирішите, але жодного свята вже не захочеться.
Не хапайтеся за все підряд. Напишіть план справ на передсвяткові дні і дотримуйтеся його. Розставте пріоритети: найбільш термінові справи виконуйте в першу чергу, ті, що менше «горять», – потім, які можна делегувати – делегуйте. Поточні робочі завдання будуть і після свят, до речі, вони й допоможуть швидше адаптуватися до робочого процесу й увійти в ритм.
Не плануйте багато особистих зустрічей і ділових переговорів, особливо якщо є можливість замінити їх телефонними дзвінками або онлайн-конференціями. Так ви заощадите час на дорогу. Тим більше в передноворічну пору трафік збільшується, і ви ризикуєте простояти багато часу у заторах замість того, щоб завершити важливі справи у офісі.
Привітайте партнерів або клієнтів зі святами, подякуйте за співпрацю, складіть приблизний план роботи на наступний рік і обов'язково поінформуйте про тривалість вашого новорічного відпочинку.
Виберіть подарунки рідним, сувеніри колегам, костюм на новорічну вечірку собі... і беріться за роботу! Від святкових приготувань нікуди не дітися, а якщо постійно відволікатися на них під час роботи – не встигнете ні того, ні іншого.
Використовуйте святкові вечірки як стимул, щоб швидше впоратися з роботою. Скажіть собі: «як тільки я закінчу з презентацією, зможу відправитися на свято». Бажання потрапити на захід допоможе сконцентруватися.
Намагайтеся не ігнорувати офісні святкові приготування під приводом термінової роботи – спільна підготовка до свята дуже зближує колектив. Крім того, під час прикрашання офісної ялинки ви можете обговорити з колегами майбутні покупки, вбрання, новорічне меню і більше не відволікатися на розмови у робочий час.
Підбийте підсумки року, що минає. Згадайте, а краще запишіть, чого навчилися, які проекти реалізували, з ким познайомилися. Це буде чудовою мотивацією для завершення поточних справ і надихне на нові успішні звершення.
І не нервуйтеся, якщо щось не встигли – закінчується всього лише рік. Після свят ви знову повернетеся до роботи і поточних справ.
https://khmelnitsky.hh.ua/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
7005
5823
124
5
120
2
125
3
125
4
126
5
125
7
122
6
121
5
122
4
126
6
120
3
123
28
120
4
127
9
119
4
116
4
122
4
116
4
124
4
124
8
122
2
119
4
123
3
123
2
120
0
118
0
133
3
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Харкові складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 19167 грн.
Jobs.kh.ua
- 9857 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...