Хочете бути успішними? Ніколи не кажіть ці 10 фраз
Фінансовий успіх зазвичай пов'язаний з особливим способом мислення людини, спрямованим на розвиток прибуткового бізнесу. Багатьом людям працювати не обов'язково, але вони все одно багато часу присвячують своїй справі. Навіщо?
Люди, які досягли успіху, не можуть відокремити себе від свого бізнесу – це є частиною їх самоідентичності. Однак успішні бізнесмени все одно залишаються людьми зі своїми слабкостями, але на відміну від більшості, вони активно борються з ними. «Entrepreneur» склав список з 10 фраз, які ніколи не говорять успішні люди.
«Я зроблю це пізніше». Успішні люди не відкладають на потім, вони використовують систему пріоритетів. Якщо завдання необхідно виконати зараз, вони це зроблять відразу. Якщо такої необхідності немає, вони делегують виконання цього завдання або просто його проігнорують.
«Я здаюсь». Успішні люди терплять багато невдач, але це не зупиняє їх на шляху до досягнення мети. Майкл Джордан одного разу сказав: «Перешкоди не повинні зупиняти вас. Якщо ви зіткнетеся зі стіною, то не повертайтеся і не здавайтеся. Подумайте, як пройти крізь неї, перелізти або обійти її».
«Я не винен». Передача провини на іншого члена команди – ознака посереднього професіонала. Великі лідери завжди беруть відповідальність на себе та надихають інших чинити так само.
«Я задоволений». Успішні люди встановлюють високі стандарти. І оскільки вони беруть на себе відповідальність, зосереджені на роботі над важливими речами й рідко здаються, також рідко вони відчувають задоволення. Замість цього вони постійно шукають нові ділові можливості або способи поліпшення існуючого бізнесу.
«Я молодий і у мене багато часу». Час – кумедна річ. Сьогодні здається, що його багато, а завтра його вже немає. Успішні люди, як правило, нетерплячі в досягненні професійного успіху. Тому вони рішуче діють і не терплять зволікань.
«Сподіваюся, я зроблю це коли-небудь». Успішні люди не сподіваються, вони роблять.
«Я ніколи не зможу працювати на себе». Вихід за межі корпоративної «стабільності» та початок свого бізнесу – складний процес. Але найчастіше саме цей крок призводить до успіху. Відкиньте сумніви в сторону й зосередьтеся на роботі над своїми слабкостями й розвитком своїх сильних сторін. Спробуйте і, можливо, ви дуже здивуєтеся своїм реальним можливостям.
«Я недостатньо талановитий, щоб бути успішним». Сумніви властиві будь-якій людині. Але успішні люди для подолання сумнівів постійно розвиваються і стають кращими версіями себе.
«Я не зможу придумати нову ідею». Іноді здається, що вже все придумали до нас. Але якщо подивитися навколо, то революційні ідеї виникають мало не щодня. Часто вони з'являються на стику різних областей, наприклад, хмарний музичний сервіс Spotify або сервіс Uber.
«Я брехун, і одного разу люди це зрозуміють». «Синдромом брехуна» страждають і успішні люди. Наприклад, операційний директор Facebook Шеріл Сандберг зізналася на TED-2010 у тому, що страждає від нападів цього синдрому – іноді їй здається, що її оточення одного разу зрозуміє, що вона не настільки талановита, як вони припускали. Це почуття часто виникає у тих, хто недавно домігся успіху, але з ним потрібно боротися. В іншому випадку, воно просто може зруйнувати всю вашу справу.
https://hrliga.com/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
7005
5823
124
5
120
2
125
3
125
4
126
5
125
7
122
6
121
5
122
4
126
6
120
3
123
28
120
4
127
9
119
4
116
4
122
4
116
4
124
4
124
8
122
2
119
4
123
3
123
2
120
0
118
0
133
3
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Харкові складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 19167 грн.
Jobs.kh.ua
- 9857 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...