З яких причин не варто змінювати роботу?
Усіх нас час від часу відвідує думка про те, а чи не змінити нам роботу або й зовсім сферу діяльності?! Причини тому можуть бути різні: робота не йде, все валиться з рук, нас не влаштовують відносини в колективі, заробітна плата, погані умови для роботи, постійний стрес або й зовсім звичайна утома.
Це зовсім нормально, що періодично нас відвідують думки про зміну роботи. Саме головне в цьому випадку - вірно проаналізувати причини, з яких Ви бажали б змінити роботу, оцінити, наскільки ці причини вагомі й об'єктивні. Важливо також ніколи не приймати швидких рішень, які можуть спричинити необоротні наслідки.
Якщо Ви в черговий раз думаєте про те, а чи не змінити Вам роботу, пропонуємо ознайомитися з найпоширенішими причинами, з яких все-таки цього не варто було б робити:
1. Не варто змінювати роботу через втому. На жаль, багато людей приймають рішення про звільнення з роботи або зміну сфери діяльності саме від утоми, що нагромадилася. Якщо Ви хотіли б змінити роботу саме з даної причини, краще візьміть чергову відпустку і як слід відпочиньте. Як правило, після відпочинку все здається куди веселіше.
2. Не варто змінювати роботу тому, що пішли колеги, з якими Ви чудово спілкувалися. Безсумнівно, нелегко втрачати однодумців і друзів, однак у даній ситуації Ви можете просто спробувати вибудувати гарні відносини з іншими колегами по роботі.
3. Не варто змінювати роботу через те, що Вашим друзям і близьким здається, що Ви гідні чогось кращого. Ви працюєте не для Ваших близьких і друзів, а для себе самих, і з цієї причини тільки Ви знаєте, що для Вас добре, а що ні.
4. Не варто змінювати роботу й іти слідом за Вашими колегами в нову компанію, яка, на думку цих колег, є перспективнішою. Пам’ятайте про те, що у всіх різні потреби та різні погляди на те саме. Те, що є райдужною перспективою для одних, можливо буде не цікавим іншим.
5. Не варто йти з роботи, щоб «насолити» комусь, показати, що без Вас буде вкрай складно успішно реалізувати проект, виконати якусь роботу. Не варто кидати компанію у важкий час, адже цілком може так виявитися, що в майбутньому Вам ще доведеться працювати, так чи інакше, з людьми з колишнього місця роботи.
6. Не варто змінювати роботу тільки через те, що на цій посаді в іншому місці Ви могли б заробити більше. Звичайно, матеріальна сторона дуже важлива, однак проаналізуйте інші умови роботи, можливість кар'єрного росту в майбутньому, наявність певних бонусів.
7. Не варто змінювати роботу через те, що терпіти не можете Ваше керівництво. Ви не зобов'язані та не повинні когось любити або не любити, але будувати ділові відносини й дотримуватись елементарних правил етикету варто. Намагайтеся бездоганно виконувати Ваші обов'язки, цим і зведіть до мінімуму спілкування з керівництвом.
Джерело: http://efamily.ru/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
7005
5823
124
5
120
2
125
3
125
4
126
5
125
7
122
6
121
5
122
4
126
6
120
3
123
28
120
4
127
9
119
4
116
4
122
4
116
4
124
4
124
8
122
2
119
4
123
3
123
2
120
0
118
0
133
3
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Харкові складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 19167 грн.
Jobs.kh.ua
- 9857 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...